Lietuviškas šiltnamis GASPADORIUS (6m x 2,87m) su 4 mm danga

Lietuviškas šiltnamis GASPADORIUS (6m x 2,87m) su 4 mm danga
Kaina: 660.00 €
Į krepšelį

Pristatymo laikas: Teirautis
Siunta: stambiagabaritė


Artikulas: 5356976
Aprašymas
Erdvus, aukštas ir itin patvarus šiltnamis GASPADORIUS parduodamas komplekte su cinkuotu pamatiniu pagrindu ir durimis (su orlaidėmis) abiejuose šiltnamio pusėse.

Lengvai surinkę šiltnamį, jį pastatysite savo sklype be didesnio vargo. Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų – šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų „kojas“ su skersinukais (jos jau yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio „kojos“ neleis vėjui jo pajudinti, o cinkuoto plieno pamatas suteiks šiltnamiui papildomo stabilumo.

Tvirta šiltnamio konstrukcija leis Jums jaustis ramiai dėl šiltnamio saugumo ne tik pučiant stipriam vėjui, tačiau ir gausiai sningant. Šiltnamis suprojektuotas taip, jog atlaikytų ne tik prie karkaso parištus augalus – šiltnamio karkasas atlaikys ir pakabintas lentynėles, skirtas sudėti daigykloms ar vazonėliams.

Šiltnamio GASPADORIUS privalumai rinkoje:

ERDVUMAS – šiltnamio plotis 2,87 m, ilgis 4, 6, 8, 10 m , aukštis – net 2,25 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys daržininkai! Šiltnamio durys – plačios, tad be jokių problemų į šiltnamį įvažiuosite su standartinio pločio karučiu – nebereikės žemių nešioti kibirais.

TVIRTUMAS – šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų ir turi tvirtą cinkuotą pamatinį pagrindą, kuris suteikia šiltnamiui papildomą tvirtumą bei arkų sustiprinimus, kurie montuojami būtent tose vietose, kuriose jie geriausiai sutvirtina šiltnamio arkas! Sustiprintam šiltnamiui nebus baisios jokios sniego ar vėjo apkrovos, tad apie šiltnamio išmontavimą žiemai – nereikėtų net galvoti.

SANDARUMAS – šiltnamis dengiamas 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys ir orlaidės sukonstruotos taip, jog neliktų nereikalingų tarpų – net prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5 laipsnių), Jūsų šiltnamyje oro temperatūra bus vis dar pliusinė, tad vis dar galėsite auginti ir mėgautis šviežiomis daržovėmis.

FUNKCIONALUMAS – mūsų šiltnamis abiejuose galuose turi duris, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidės. Kam reikalingos dvejos durys? Pertverkite šiltnamį ir skirtinguose šiltnamio pusėse galėsite auginti skirtingas daržoves.

Žiemą šiltnamis GASPADORIUS Jums tarnaus kaip sandėliukas ar papildoma malkinė. Patikėkite, o ir lauko baldai šiltnamyje GASPADORIUS iki pavasario peržiemos kuo puikiausiai.

Paprasta, efektyvu ir funkcionalu.

ILGAAMŽIŠKUMAS – stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai nucinkuoti šiltnamio karkaso profiliai bei Europos gamyklose gaminami polikarbonatiniai lakštai, kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, leis Jums džiaugtis Jūsų nesenstančiu šiltnamiu tikrai ilgą laiką!

ESTETIŠKUMAS – mūsų gaminamas šiltnamis ne tik ištikimai tarnaus Jums kaip daržovių namas – mes esame tikri, jis neabejotinai papuoš Jūsų sodybos ar namo kiemą! Daugiau jokių vėjyje besiplaikstančių polietileno plėvelių atplaišų – šiuolaikinis ir modernus šiltnamis dengtas kokybiška polikarbonatine danga, jau dabar gali būti Jūsų!

Plotis, cm: 287
Ilgis, cm: 604
Aukštis, cm: 225
Danga: Polikarbonatas
Plotas, m2: 17.33
Svoris, kg: 147
Garantija: 5 metai
Susijusios prekės


© 2024 www.siltnamiaiinternetu.lt. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas

Naujienlaiškio užsisakymas

Užsisakykite www.siltnamiaiinternetu.lt naujienlaiškį ir gaukite 2,90 EUR vertės dovanų kuponą apsipirkti mūsų e-pardutovėje. Kupono kodą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.
Google Analytics -->