Arkinis polikarbonatinis šiltnamis TRIOŠKA, polikarbonato danga 4 mm

Arkinis polikarbonatinis šiltnamis TRIOŠKA, polikarbonato danga 4 mm
Kaina: 373.00 €
Į krepšelį

Pristatymo laikas: 2 - 4 darbo dienos
Siunta: stambiagabaritė


Artikulas: Trioska-4mm
Aprašymas
Arkinis polikarbonatinis šiltnamis Trioška, polikarbonato danga 4 mm.

Šiltnamio privalumai:
  • PATIRTIS IR SKAIČIAI. Šiltnamis gaminamas nuo 1994 metų. Ilgametė patirtis leido pasiekti, kad būtent šis šitnamis atitiktų visus lūkesčius pirkėjų ir jis taptu vienu perkamaiusių šiltnamių Europoje ir NVS šalyse, kurį rekomenduojame isigyti išrankiausiam pirkejui.
  • TVIRTAS IR ILGAAMŽIŠKAS RĖMAS. Karkasas pagamintas iš tvirto metalo, nuo 0,8 mm iki 1,3 mm storio ir tik poto dengiamas cinku, kas įtakoja gaminio ilgaamžiskumą ir atsparumą korozijai.
  • STABILUS STIPRIAM VĖJUI. Šiltnamio įvirtinimui į žemę, nereikalingi papildomi tvirtinimai, nes komplektacijoje jau yra T formos profiliai, kurie užsikasa į žemę. Omega pofilio arkos išdėstytos taip,kad šiltnamiui suteikia įpatyngo tvirtumo.
  • PATVARUS POLIKARBONATAS. Šiltnamio dangai naudojama Vokiški ir Austriški UV atsparūs kanalinio polikarbonato lakštai. Tai pažangi šiltnamių dengimo medžiaga, kuri savo apsauginėmis savybėmis žymiai pranoksta stiklą. Kanalinis polikarbonatas garantuoja ypatingą šiltnamio patvarumą ir atsparumą smūgiams, bei krušai).
  • TOLYGI ŠVIESA AUGALAMS. Šiltnamio dangai naudojama polikarbonato lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą bei išskirtines izoliacines savybes, tolygiai ir optimaliai sklaido augalams būtina šviesą. praleidžia 82 % saulės šviesos ir skaido ultravioletinius saules spindulius.
  • ŠILTESNIS. Augalai , auginami polikabonato šiltnamyje , bus apsaugoti tiek nuo šalnų (iki -5 °C) vistiek šiltnamyje išliks pliusinė temperature, tiek nuo žalingo tiesioginio saulės poveikio, o tolygus šilumos pasiskirstymas šiltnamyje pagreitins jų vystimasi bei padidins derlingumą.
  • ATSPARUMAS. Kokybiškas Polikarbonatas dėl šilumos nei lydosi, nei keičia formą (yra atsparus esant temperatūrai nuo -40 °C iki +120 °C).


Polikarbonatui suteikiama 10 m. GARANTIJA. 2 metų garantija šiltnamio karkasui, Šiltnamio didelis privalumas, nes turi dvi duris iš abiejų galų, ir galima daryti pertvara per vidurį, ir augiti skirtingas daržoves.

Šiltnamio didelis privalumas, nes turi dvi duris iš abiejų galų, ir galima daryti pertvara per vidurį, ir auginti skirtingas daržoves.

Šiltnamiai Trioška yra vienas iš optimaliausių šiltnamių rinkoje. Tai patvirtina šiltnamio tvirtumas ir protinga kaina. Tvirtas ir kokybiškas šiltnamio karkasas, tarnaus daugelį sezonų ir atlaikys atšiauriausias žiemas ir sniego apkrovas.

Rinkinyje guminės tarpinės.

Šiltnamio surinkimo instrukcija:
Šiltnamio galai ir durys:
Arkinis polikarbonatinis šiltnamis TRIOŠKA, polikarbonato danga 4 mm:
Šiltnamis 3,07 x 4,04
373.00 €
Šiltnamis 3,07 x 6,12
489.00 €
Šiltnamis 3,07 x 8,18
605.00 €
Šiltnamis 3,07 x 10,24
721.00 €
Šiltnamis 3,07 x 12,30
837.00 €
Šiltnamis 3,07 x 14,34
952.00 €
Šiltnamis 3,07 x 16,40
1068.00 €


© 2024 www.siltnamiaiinternetu.lt. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas

Naujienlaiškio užsisakymas

Užsisakykite www.siltnamiaiinternetu.lt naujienlaiškį ir gaukite 2,90 EUR vertės dovanų kuponą apsipirkti mūsų e-pardutovėje. Kupono kodą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.
Google Analytics -->